🚚 Wysyłka w 24 H. Darmowa dostawa od 300 zł. 🚚 Wysyłka w 24 H. Darmowa dostawa od 300 zł.

Kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Informacje dotyczące colostrum bovinum i mleka klaczy

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

  • Sprawy administracyjne:
  • +48 508 008 513,
  • biuro@genactiv.pl

  • Dział rozliczeń:
  • +48 789 025 037,
  • rozliczenia@genactiv.pl

  • Adres biura:
  • Przelot 10, 60-408 Poznań

Kontakt dla aptek, lekarzy i sklepów

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o colostrum najwyższej jakości?
Chciałbyś rozpocząć współpracę z liderem rynku colostrum?

Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli regionalnych

Wielkopolska

Przedstawiciel Medyczny

Ewelina Maternowska

tel: 530276870

email: e.maternowska@genactiv.pl

Kujawsko-pomorskie

Zachodniopomorskie

Przedstawiciel Medyczny

Jakub Wegner

tel: 789 787 663

email: j.wegner@genactiv.pl

Pomorskie

Przedstawiciel Medyczny

Sebastian Górski

tel: 512 794 805

email: s.gorski@genactiv.pl

Warmińsko-mazurskie

Łódzkie

Przedstawiciel Medyczny

Ewa Sasin

tel: 797983694

mail: e.sasin@genactiv.pl

Lubuskie

Starszy Przedstawiciel Medyczny

Kamil Figielski

tel: 501476127

email: k.figielski@genactiv.pl

Dolnośląskie

Opolskie

Śląskie

Przedstawiciel Medyczny

Patrycja Grzesik

tel: 690532201

email: p.grzesik@genactiv.pl

Małopolskie

Kierownik ds. Sprzedaży

Iwona Smitka

tel: 505097246

email: iwona@genactiv.pl

Przedstawiciel Medyczny

Wioletta Rogozik

tel: 690 602 629

email: w.rogozik@genactiv.pl

Podkarpackie

Świętokrzyskie

Lubelskie

Przedstawiciel Medyczny

Monika Rusinek

tel: 451 260 180

email: m.rusinek@genactiv.pl

Podlaskie

Przedstawiciel medyczny

Ewa Dziedziczak

tel: 573282285

email: e.dziedziczak@genactiv.pl

Mazowieckie

Przedstawiciel medyczny

Ewa Dziedziczak, Cezary Sobieszczak

tel: 573282285, 512091085

email: e.dziedziczak@genactiv.pl,

email: c.sobieszczak@genactiv.pl

Kontakt

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie skontaktuj się z nami, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Koszyk
Do darmowej dostawy zostało Tobie
GRATULACJE MASZ DARMOWĄ DOSTAWĘ
Z wliczonym podatkiem. Koszt wysyłki obliczony przy kasie.
Formy płatności:
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal
  • Przelewy24
  • blik
  • Visa
  • Mastercard
  • płatność za pobraniem
Formy dostawy:
  • DHL
  • InPost

Koszyk
Twój koszyk

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Kontynuuj zakupy