Kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Informacje dotyczące colostrum bovinum i mleka klaczy

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania.
biuro@genactiv.pl
+48 508 008 513

Przelot 10
60-408 Poznań

Kontakt dla aptek, lekarzy i sklepów

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o colostrum najwyższej jakości?
Chciałbyś rozpocząć współpracę z liderem rynku colostrum?

Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli regionalnych

Wielkopolska

Przedstawiciel Medyczny

Ewelina Maternowska

tel: 530276870

email: e.maternowska@genactiv.pl

Zachodniopomorskie

Pomorskie

Młodszy Przedstawiciel Medyczny

Piotr Dusznik

tel: 512794805

email: p.dusznik@genactiv.pl

Warmińsko-mazurskie

Kujawsko-pomorskie

Łódzkie

Przedstawiciel Medyczny

Ewa Sasin

tel: 797983694

mail: e.sasin@genactiv.pl

Lubuskie

Starszy Przedstawiciel Medyczny

Kamil Figielski

tel: 501476127

email: k.figielski@genactiv.pl

Dolnośląskie

Opolskie

Śląskie

Przedstawiciel Medyczny

Patrycja Grzesik

tel: 690532201

email: p.grzesik@genactiv.pl

Małopolskie

Starszy Przedstawiciel Medyczny

Iwona Smitka

tel: 505097246

email: iwona@genactiv.pl

Przedstawiciel Medyczny

Wioletta Rogozik

tel: 690 602 629

email: w.rogozik@genactiv.pl

Podkarpackie

Świętokrzyskie

Lubelskie

Przedstawiciel Medyczny

Cezary Sobieszczak

tel: 512091085

email: c.sobieszczak@genactiv.pl

Podlaskie

Przedstawiciel medyczny

Ewa Dziedziczak

tel: 573282285

email: e.dziedziczak@genactiv.pl

Mazowieckie

Przedstawiciel medyczny

Ewa Dziedziczak, Cezary Sobieszczak

tel: 573282285, 512091085

email: e.dziedziczak@genactiv.pl,

email: c.sobieszczak@genactiv.pl

Kontakt

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie skontaktuj się z nami, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies. Więcej informacji Preferencje plików cookie.

Koszyk
DO DARMOWEJ DOSTAWY ZOSTAŁO:
GRATULACJE MASZ DARMOWĄ DOSTAWĘ
Z wliczonym podatkiem. Koszt wysyłki obliczony przy kasie.
Formy płatności:
  • Apple Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
  • płatność za pobraniem
  • Przelewy24
  • blik
  • Visa
  • Mastercard
Formy dostawy:
  • DHL
  • InPost

Koszyk
Twój koszyk

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Kontynuuj zakupy